Het Buddies 'n Bubbles teaching-team

Hieronder kan u de mensen ontmoeten die de opleidingen tot een goed einde brengen. Iedere instructeur is geschoold en gebrevetteerd door PADI.

 Door de grote passie voor het duiken willen deze mensen jullie graag hun kennis en ervaringen doorgeven .

Wil u ons team versterken, vraag dan de nodige info via info@buddiesnbubbles.be

Werner Van Loon

Padi Staff Instructor

werner@buddiesnbubbles.be

Kurt Kesteloot

Padi OWSI Instructor

kurt@buddiesnbubbles.be

Inge Luyckx

Padi MSDT Instructor

inge@buddiesnbubbles.be

Luc Drofmans

Padi MSDT Instructor

luc@buddiesnbubbles.be

Christoph Broossens

Padi Assistent Instructor

christoph@buddiesnbubbles.be

Philippe De Busschere

Padi Assistent Instructor

philippe@buddiesnbubbles.be